• onderwijs
    • het team
    • visie
    • waar staan we voor
    • organisatie
    • kwaliteit
  • praktisch
    • schoolgids (pdf)
    • schooltijden
    • gymrooster
    • vakanties en vrije dagen
    • vertrouwenspersoon
  • ondersteuning
    • passend onderwijs
    • zorgplicht
    • ondersteuningsteam
    • herfstleerlingen
  • protocollen
    • social media protocol (pdf)
    • privacy (pdf)
  • in de media
  • contact
  • Onderbouw
    • groep 1/2a
    • groep 1/2b
  • middenbouw
    • groep 3
    • groep 4
    • groep 5
  • bovenbouw
    • groep 6/7
    • groep 6
    • groep 7
    • groep 8
  • peuterspeelwerk
  • buitenschoolse opvang
  • ouderbetrokkenheid
  • MR/GMR
  • schoolraad
  • oudercommissie
  • kennismaken en rondleiding
  • vacatures
  • stage lopen
  • contact

Kennismaken en rondleiding 

 

Als een kind drie jaar oud is, oriënteren ouders zich op een basisschool. Zij maken een afspraak met de directie en er volgt een afspraak voor een gesprek. Tijdens dit kennismakingsgesprek wordt een rondgang door het schoolgebouw gemaakt en ontvangt de ouder een informatiepakket over de school. Hierna volgt, indien de ouders besloten hebben hun kind op onze school op te geven, de inschrijving. Dit gebeurt meestal door een directielid.


Nieuwe leerlingen kunnen voor hun vierde verjaardag vier keer een dagdeel komen wennen.  De leerkracht komt twee maanden voordat uw zoon/dochter 4 jaar wordt op kennismakingsbezoek en maakt dan een afspraak over welke dagdelen uw kind mag komen kijken en spelen.

 

De leerkrachten van de kleutergroepen besteden ruim tijd aan deze nieuwkomers om hen zo snel mogelijk aan het schoolgaan te laten wennen. Soms is het schoolgaan voor een vierjarige nog heel erg vermoeiend. In overleg met de leerkracht kan dan voor een tijdelijke andere schooltijdenregeling worden gekozen.
Bij plaatsing in een van onze kleutergroepen hanteren wij de volgende criteria:

  • evenwichtige verdeling van leeftijd en geslacht van de kinderen.
  • gelijke groepsgrootte
  • broertjes en zusjes liever niet bij elkaar in de klas. Bij meerlingen is er overleg met de ouders.

kom kennismaken!


Staan er open dagen gepland? Dan vind je de data hieronder:

Neem contact op


Locatie


Zoeken


Social media


Copyright 2025 - De Kuyperschool
Inloggen | SdH Vormgeving - /Team4School - Webdesign